Wij zijn jongens en meiden van 12 tot en met 14 jaar en maken er elke vrijdagavond weer een leuke avond van!!

Vind je het gaaf om samen met je vrienden & vriendinnen je lekker uit te leven?!?! Met het stoken van een vuurtje, spellen spelen, naar het bos, brood bakken, vlotvaren, film kijken etc……. En dit na een jaar vol lol af te sluiten met een kampweek, kom eens kijken bij de Scouts van Scouting Wateringen. Iedereen is welkom, dus draai een aantal keer vrijblijvend mee.

Mocht je meer informatie willen, neem dan contact op met scoutingwateringen en vraag naar  Renate van der Knaap. Of kom gewoon een keertje langs op vrijdagavond bij “Het Knooppunt”, Rozemarijn 16 te Wateringen.

De Scouts Senior draaien op VRIJDAGAVOND van 19:30 tot 21:30 uur.

Scouts Senior - Scouting Wateringen 2015/2016

Algemene informatie:

Scouts Senior: Jongens en meisjes van 12-14 jaar

Bijeenkomst: Vrijdagavond van 19:30 tot 21:30

Leidingteam:

Renate van der Knaap

Hugo van der Vlis

Koen Wilmer

Floris Buijs 

Voor meer info mail naar: